Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 14.11.2019 12:50

​Nëse nuk përfshihet Icardi, s’ka marrëveshje mes Romës dhe Interit

Prishtinë | 14/08/2019 16:36

Roma nuk e ka pranuar ofertën e Interit për sulmuesin, Edin Dzeko.

Roma po kërkon që me patjetër argjentinasi, Mario Icardi të jetë pjesë e kësaj marrëveshje, transmeton KosovaPress.

“Neurazurët”, po mundohen ta forcojnë sulmin, duke transferuar në ekip sulmuesin me prejardhje nga Bosnja, i cili do të luaj përkrah Romelu Lukakut.

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress