Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 21.09.2018 02:52

​Miqësorja Kosovë – Letoni luhet më 13 nëntor

Prishtinë | 12/10/2017 18:20

Federata e Futbollit të Kosovës dhe Federata e Futbollit të Letonisë kanë arritur sot marrëveshje për zhvillimin e ndeshjes miqësore ndërmjet kombëtareve të të dyja vendeve.

Siç njofton FFK, miqësorja Kosovë – Letoni, do të zhvillohet më 13 nëntor, në Stadiumin Olimpik “Adem Jashari” në Mitrovicë.

Kjo do të jetë ndeshja e parë zyrtare që Kosova do ta zhvillojë në shtëpi, pasi ndeshjet e ciklit kualifikues për Botërorin “Rusia 2018”  i ka zhvilluar në stadiumin “Loro Boriçi” në Shkodër./KosovaPress/

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress