Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 24.10.2018 04:04

​Milani gati të nis ofertën joshëse për Dembele

| 03/01/2018 16:03

AC Milan është duke përgatitur ofertën bindëse për Mousa Dembele te Tottenhamit.

Sipas mediave britanike, ‘Rossonerët’ janë gati të nisin ofertën joshëse për yllin e ‘Spurs’, transmeton KosovaPress.

Milanistët duan të forcojnë skuadrën gjatë këtij muaji, dhe Dembele është prioritet i klubit të famshëm italian.

“Milani është gati të nisë një ofertë ambicioze për të nënshkruar me Mousa Dembele nga Tottenham”, shkruajnë mediat italiane. /KosovaPress/

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress