Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 19.02.2019 11:15

​Mbappe ‘nënshkruan’ finalen e Championsit

Prishtinë | 14/09/2018 10:56

Kylian Mbappe ka një skuadër të preferuar për të luajtur kundër saj në finalen e mundshme në Ligën e Kampionëve.

Sulmuesi i Paris Saint-Germain ka thënë se do të dëshironte një duel me Juventusin dhe Cristiano Ronaldon.

“Do të nënshkruaja për një finale PSG-Juventus”, deklaroi Mbappe.

“Juventus ka qenë ekip i fortë edhe para ardhjes së Ronaldos, kjo e dëshmon edhe me finalet e Ligës së Kampionëve”, u shpreh sulmuesi francez.

Loading...
 

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress