Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 22.10.2018 04:40

​Marotta arrin marrëveshje me Can

| 03/01/2018 15:51

Juventusi duket se ka arritur marrëveshje me mesfushorin e Liverpoolit, Emre Can.

Sipas mediave britanike, kreu i ‘Zonjës së Vjetër’, Marotta ka arritur marrëveshje personale me gjermanin, transmeton KosovaPress.

Në marrëveshjen e arritur mes Marottas dhe Can, raportohet se lojtari do të përfitoj 4 milionë euro në sezone.

Tani mbetet që Juve të arrin marrëveshje edhe me Liverpoolin në të kundërtën lojtari në muajin qershor do t’i bashkohet torinezëve me parametra zëro. 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress