Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 15.11.2019 12:16

​Mane shënon për Liverpulin

Stamboll | 14/08/2019 23:02

Nga disavantazhi Liverpul kalon në epërsi dhe është shumë pranë Superkupës së Evropës në futboll nëse arrin të mbajë epërsinë prej 2:1.

Është Mane i cili ka shënuar në fillim të vazhdimit të parë të ndeshjes Liverpul-Chelsea, e cila po luhet sonte në Stamboll.

Ai ka shënuar edhe golin e parë për Liverpulin në minutën 48, derisa Giroud ka shënuar për Chelsea në minutën 36.

Liverpul ka fituar tri herë këtë trofe, derisa Chelsea vetëm një herë./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress