Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 22.01.2020 01:45

​Manchester United dhe Tottenham futen në garë për James

Prishtinë | 08/11/2019 12:48

Manchester United dhe Tottenham janë futur në garë për yllin e Real Madridit.

Dy skuadrat angleze janë vënë pas kolumbianit dhe  po tentojnë që ta transferojnë në skuadër gjatë merkatos të janarit.

Edhe skuadra tjerë Wolves është futur në këtë garë, mirëpo kolumbiani duket se mënjëherë ka refuzuar bisedimet me drejtuesit e tyre./KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress