Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 22.04.2019 08:59

​Luis Enrique shpall listën e të ftuarve në kombëtare, kthehet edhe mbrojtësi i Barçës (Foto)

Prishtinë | 08/11/2018 14:16

Trajneri i Spanjës ka ftuar 24 futbollistë për ndeshjet e nëntorit.

Luis Enrique ka bërë publike listën me futbollistët e grumbulluar për ndeshjet e javës së ardhshme kundër Kroacisë për Ligën e Kombeve dhe miqësores me Bosnjën.

Ajo që bie në sy është rikthimi në kombëtare i Jordi i Albës, i cili nuk ishte grumbulluar në herët e fundit dhe ky veprim shkaktoi polemika.

Pas paraqitjeve mbresëlënëse kundër në xhirot e fundit, spanjolli e ka rimarrë menjëherë vendin e tij në kombëtare. /KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress