Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 19.09.2019 12:48

​Llorente afër transferimit në Lazio

Londër | 19/08/2019 17:06

Ish-sulmuesi i Tottenhamit, Fernando Llorente është shumë afër transferimit te skuadra italiane.

Lazio është e interesuar për spanjollin që një kohë të gjatë dhe ka filluar negociatat javën e kaluar.

Spanjolli u largua nga Tottenhami, pasi i skadoi kontrata këtë verë, transmeton KosovaPress.

Për shërbimet e tij janë të interesuar edhe Interi, Fiorentina dhe Napoli.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress