Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 18.11.2019 11:08

​Llapi vazhdon përgatitjet për ndeshjen ndaj Gjilanit

Prishtinë | 22/10/2019 15:26

Llapi ka vazhduar me përgatitjet patra ndeshjes së nesërme ndaj skuadrës së Gjilanit.

Skuadra llapjane vjen në këtë ndeshje pas fitores ndaj skuadrës së Trepçës 89 me rezultat 4-1.

Një ditë para ndeshjes Llapi nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook ka treguar se atmosfera është impozante brenda klubit dhe që gjatë kësaj stërvitje kanë befasuar futbollistin Argjend Mustafa i cili sot feston ditëlindjen.

Ja postimi i plotë i skuadrës llapjane:Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress