Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 18.11.2019 05:57

​Liverpool hynë në garë për Koulibaly

Prishtinë | 22/10/2019 14:00

Liverpool i është bashkuar garës për mbrojtësin e Napolit, Kalidou Koulibaly.

Presidenti i Napolit, Aurelio de Laurentiis, ka pranuar se është i gatshëm ta shesë 28-vjeçarin në verën e ardhshëm.

United dhe Barcelona janë të interesuar që një kohë të gjatë për senegalezin, transmeton KosovaPress.

Sipas mediave angleze edhe Real Madrid, Bayen Munich dhe Liverpool, i është bashkuar garës.

Koulibaly ka kontratë me Napolin deri në vitin 2023.

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress