Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 22.01.2020 01:41

​Liga e Evropës, pjesa e parë

Prishtinë | 07/11/2019 19:57

Ka përfunduar pjesa e parë e 11 ndeshjeve të Ligës së Evropës.

Mesë shumti gola janë shënuar në ndeshjen F91 Dudelange – Sevilla (0-4).

Në ndy ndeshjet ku luajnë shqiptarët rezultati është i barabartë. Basel – Getafe (1-1) dhe Lazio – Celtic (1-1), transmeton KosovaPress.

Rezultatet: 

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress