Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 14.10.2019 09:20

​Lazio në bisedime me Llorenten

Romë | 13/08/2019 22:30

Skuadra italiane ka hyrë në garë për të transferuar ish-mesfushorin e Tottenhamit, Fernando Llorente.

Spanjollit i skadoi kontrata këtë verë me klubin anglez dhe është i gatshëm të pranojë sfidën e re, transmeton KosovaPress.

Mediat italiane thonë se Lazio ka ofruar kontratë trevjeçare, por interesim për shërbimet e futbollistit të njohur kanë shprehur edhe Roma e Napoli.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress