Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 18.09.2019 04:43

​Lazio ia nis me fitore

Gjenovë | 25/08/2019 22:37

Skuadra e Lazios ka hapur edicionin e ri të garave në Serie A me fitore bindëse.

Bashkëlojtarët e Tomas Strakoshës u treguan sonte shumë më të mirë se ata të Sampdorias në Gjenovë, duke shënuar tre gola dhe duke mos pranuar asnjë.

Ciro Immobilie shënoi dy gola (‘37 dhe 62), ndërsa Joaquin Correa shënoi në minutën 56.

Lazio ka fituar 12 ndeshjet e tyre të fundit nga gjithsej 16 ndaj Sampdorias, transmeton KosovaPress.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress