Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 24.06.2018 03:17

​Ky njeri ndan drejtësinë në sfidën Itali-Shqipëri

| 20/03/2017 16:27

FIFA ka përcaktuar sot edhe treshet gjykuese të ndeshjeve të radhës eliminatore për Botërorin e Rusi 2018.

Kështu, ndeshjen e skuadrës përfaqësuese të futbollit me Italinë në Palermo është caktuar ta gjykojë një treshe arbitrash nga Sllovenia me kryesor Slavko Vincic.

Asistentet e tij do të jenë: Tomaz Klancnik dhe Andraz Kovacic.

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress