Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 13.11.2019 04:20

​Ky është plani i Realit për Lewandowskin

Prishtinë | 22/10/2019 16:39

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ende nuk ka hequr dorë nga blerja e sulmuesit të Bayern Munich, Robert Lewandowski.

Perez ka qenë i interesuar edhe më herët për Lewandowskin, por transferim i tillë ka dështuar.

Sipas mediave spanjolle, “Los Blancos”, do të provojnë të shkëmbejnë lojtar me gjigantin gjerman.

Ka pasur raportime se do të  ndodh shkëmbimi mes Lewandowskit dhe Bale, por kjo gjë ka ndryshuar, transmeton KosovaPress.

Tani synimi i Realit është të shkëmbej sulmuesin Luka Jovic, me sulmuesin me prejardhje nga Polanda.

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress