Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 15.09.2019 07:18

​Klendro Lleshi i bashkohet Kombëtares shqiptare

Prishtinë | 20/05/2019 21:25

Kombëtares së Shqipërisë në futboll i është bashkuar Klendro Lleshin, i cili luan me Leganes B në Spanjë.

Futbollisti 19-vjeçar ka postuar në rrjetet sociale foto me fanellën kuqezi, teksa komenton me emocion edhe praninë e Hamdi Salihit në staf, si ndihmës të Edy Rejas.

“Dikur e adhuroja si lojtar, tani kam kënaqësinë ta kem Mister”, shkruan Lleshi në Instagram, teksa poston edhe dy foto me Salihin, njëra para shumë vitesh kur ai ishte vetëm tifoz, dhe tjetra nga grumbullimi aktual.

Kombëtares i janë bashkuar edhe dy futbollistëve të Partizanit, Bruno Telushi dhe Lorenc Trashi.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress