Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 29.01.2020 01:59

​Kjo është oferta e Juves për Pogban

Prishtinë | 09/10/2019 21:34

Gara për mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba është duke vazhduar mes Juventusit dhe Realit.

Pogba gjatë afatit kalimtar dëshironte largimin, por një gjë e tillë nuk ndodhi pasi klubi kërkonte 180 milionë euro, vlerë e cila ishte e lartë për të dy gjigantët evropian.

Reali e ka bërë të qartë se nuk ka hequr dorë nga francezi dhe dëshiron gjatë afatit të janarit, transmeton KosovaPress.

Sipas disa raportimeve nga mediat italiane “Zonja e Vjetër”, është e gatshme të sakrifikojë dy lojtarët Emre Can dhe Mario Mandzukiq për yllin e “Djajve të Kuq”.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress