Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 16.06.2019 07:12

​Këto janë formacionet zyrtare në përballjen Ferronikeli-Prishtina

Drenas | 19/05/2019 16:01

Ndeshja në mes Ferronikelit dhe Prishtinës luhet sot në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas.

Në këtë ndeshje përcaktohet kampioni i ri i Kosovës.

Ferronikeli i ka 77 pikë ndërsa Prishtina 75.

Ferronikelit i mjafton një barazim ndërsa Prishtinës i duhet patjetër fitorja për t’u stolisur me titullin kampion.

Këta janë emrat  e futbollsitëve të dy ekipeve./KosovaPress/


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress