Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 20.03.2019 11:30

​Juventusi mposht Bolognan

Prishtinë | 12/01/2019 22:47

Juventusi ka shënuar fitore ndaj Bolognas në ndeshjen e zhvilluar sonte në Kupën e Italisë.

Juventusi me lehtësi ka arritur që të kalojë në çerekfinale të kësaj kupe.

Golat i kanë shënuar Bernardeschi (9’) dhe Kean (49’), transmeton KosovaPress.

Gjatë ditës së sotme fitore kanë shënuar Milani dhe  Lazio./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress