Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 21.02.2019 11:47

​Ja si i gëzohet Mustafi barazimit në derbin anglez

Prishtinë | 05/12/2018 23:58

Shkodran Mustafi është më meritori për barazimin e Arsenalit sonte ndaj Manchester United, 2-2.

Llogarinë e golave e hapi shqiptari Shkodran Mustafi (26’), i cili shënoi një gol të bukur me kokë.

"... Dhe pastaj ata thanë: Arsenal nuk do të shkojë kurrë në 20 ndeshje i pamposhtur. Katër pikë për ne në dy lojët e fundit. Ne e marrim atë dhe vazhdojmë!” ka shkruar Mustafi në Facebook./KosovaPress/  

Loading...
 

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress