Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 14.11.2019 12:48

​Ja çfarë thotë Mourinho për transferimin e Luizit në Arsenal

Londër | 13/08/2019 19:35

Ish-trajneri i Chelseas, Jose Mourinho ka thënë se është vendim i duhur transferimi i David Luizit në Arsenal.

Ai tha se trajneri i Arsenalit, Unai Emery, e njeh mirë dhe kjo do të bëjë që braziliani të bëjë më të mirën, transmeton KosovaPress.

“Kur ndryshon klubin, gjithmonë bëhesh më i mirë. Është një lojtar, të cilin Emery e njeh shumë mirë. Mendoj se Luiz e di këtë gjë, andaj do të bëjë më të mirën”, deklaroi ai.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress