Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 22.11.2019 04:39

​Interi kërkon 40 milionë euro plus Dzekon për Icardin

Milan | 13/08/2019 19:17

Roma dhe Interi janë afër marrëveshjes për Mario Icardin.

Interi po kërkon 40 milionë euro plus Edin Dzekon për të shitur argjentinasin, transmeton KosovaPress.

Icardi nuk ka vend në ekipin e parë të “neurazurët”, mirëpo nuk e kanë plan ta shesin nëse nuk pranohet oferta.

Për Icardin janë të interesuar edhe Napoli e Juventusi.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress