Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 23.01.2019 09:29

​Immobile kthehet kundër Interit

Lazio | 16/05/2018 14:33

Ciro Immobile, golashënuesi më i mirë i Lazias, do të jetë i aftë të përballet me Interin këtë fundjavë, pasi u rikuperua nga një lëndim i kofshës.

Sulmuesi nuk ka luajtur që nga data 29 prill, dhe fillimisht kishte frikë se sezoni i tij kishte mbaruar.

Megjithatë, Il Messaggero dhe Gazzetta dello Sport po raportojnë tani se ai do të jetë i aftë për ndeshjen e së dielës.

Marco Parolo ende po përpiqet të jetë i aftë dhe mund të duhet të jetë i kënaqur me një vend në stol, ndërsa Luis Alberto pothuajse me siguri është jashtë.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress