Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 21.06.2018 02:19

​Ibra: Jam sikur Indiana Jones

| 17/02/2017 15:03

Zlatan Ibrahimovic vazhdon të shkëlqejë me Manchester United.

Sulmuesi suedez i solli një fitore të re ‘Djajve të Kuq’, duke realizuar het-trik ndaj Saint Etienne në Ligën e Evropës.

Pas ndeshjes Ibra foli për gazetarët ku tregoi që synon të fitojë sa më shumë trofe që është e mundur me United, si dhe e krahasoi veten me heroin e filmit Indiana Jones, transmeton KosovaPress.

“Çdo trofe për mua është i çmueshëm, kudo që kam shkuar kam fituar dhe do të doja që një gjë të tillë ta bëja edhe këtu”, ka theksuar Ibrahimovic.

“Njerëzit që më njohin e dinë se unë jap më të mirën pa marrë parasysh se ku luaj”.

“Jam një fitues dhe ku ka luajtur kam fituar. Unë jam sikur Indiana Jones”, ka përfunduar Ibra. /KosovaPress/

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress