Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 25.06.2019 12:28

​Herolind Shala i lumtur për dy golat e shënuara

Prishtinë | 15/04/2019 19:56

Përfaqësuesi i Kombëtares së Kosovës, Herolind Shala është shprehur i lumtur me dy golat e shënuara në ndeshjen e zhvilluar në kampionatin norvegjez.

Në ndeshjen e zhvilluar nga klubi i tij Valerenga kundër Tromsoe, Shala shënoi dy gola për të fituar klubi i tij me rezultat 4-1.

“I lumtur me golat dhe fitoren shumë të rëndësishme në kampionat ndaj Tromsos”, ka shkruar Shala në Facebook./KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress