Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 19.09.2019 12:49

​Gjiganti italian pas Mustafit

Prishtinë | 19/08/2019 16:01

Roma është duke kërkuar një mbrojtës që një kohë te gjatë dhe është gati për të bërë ofertën e parë.

Arsenali gjatë tërë verës është munduar të gjejë një blerës për shqiptarin që luan në kombëtaren e Gjermanisë.

Gjiganti italian është i hapur për një huazim duke përfshirë mundësinë për blerje, transmeton KosovaPress.

Arsenali po kërkon 25 milionë euro për lojtarin.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress