Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 12.12.2018 04:37

​​Getafe mposht Malagan

| 12/01/2018 22:58

Getafe ka mposhtur sonte Malagan, me rezultat 1-0.

Në takimin e zhvilluar sonte në LaLiga Santander dhe golin e vetëm e shënoi Cala (73’).    

Pas kësaj fitore, Getafe gjendet në pozitën e 8-të me 26 pikë, kurse Malaga është e 19-ta me 11 pikë, transmeton KosovaPress.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress