Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 24.06.2018 10:18

​Fulham, Bolton e Spartaku i Moskës e duan Atdhe Nuhiun

| 17/07/2017 14:01

Dy klube të njohura angleze dhe një klub nga Rusia janë të interesuara për sulmuesin e Përfaqësueses së Kosovës, Atdhe Nuhiun.

Mediet e huaja raportojnë se Fulhami, Boltoni dhe Spartaku i Moskës janë të interesuara për reprezentuesin e Kosovës, transmeton KosovaPress.

Nuhiu, i cili në sezonin e fundit ishte pjesë e Championship të Anglisë, duket se është afër për të nisur një eksperiencë të re në futbollin evropian. /KosovaPress/

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress