Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 23.04.2019 09:02

​​Formacionet e Ligës së Kamionëve

Prishtinë | 12/02/2019 18:48

Sonte zhvillohen dy ndeshjet e para të 1/16 të Ligës së Kampionëve.

Derbi sotëm do të jetë mes Manchester Unitedit dhe Paris Saint-Germain.

Ndeshja tjetër zhvillohet mes Romës dhe FC Portos. Të dy ndeshjet fillojnë në ora 21:00, transmeton KosovaPress.

Formacionet:

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress