Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 19.07.2018 11:57

​Fillon takimi Kosovë – Maqedoni

Prishtinë | 12/08/2017 20:31

Përfaqësuesja e Kosovës në Basketboll ka filluar takimin e kthimit ndaj Maqedonisë, i cili po zhvillohet pa praninë e publikut në Shkup.

Takimi zhvillohet në kuadër të Grupit C, e vlefshme për parakualifikime për Botërorin 2019.

Kosova ka zhvilluar dy takime, duke mundur Maqedoninë në Prishtinë dhe ka humbur ndaj Estonisë në Talin.

Kosova në takimin e fundit në grup, e pret Estoninë në Prishtinë, raporton KosovaPress.  

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress