Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 19.03.2019 03:41

​Fillojnë takimet çerekfinale të Ligës së Evropës

Prishtinë | 12/04/2018 21:07

Kanë filluar katër takimet kthyese të Ligës së Evropës.

Ndeshjet po zhvillohen mes:

CSKA Moscow – Arsenal (1-4),

Salzburg – Lazio (2-4),

Marseille - RasenBallsport Leipzig (0-1) dhe

Sporting CP - Atletico Madrid (0-2)./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress