Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 18.11.2019 06:43

​​FIFA nuk e lejoi Chelsean ta transferojë Rabiotin

Prishtinë | 12/07/2019 18:47

Chelsea ishte gati për të transferuar në ekip Adrien Rabiot para Juventusit.

Ish-mesfushori i PSG-së, nënshkroi kontratë me Juventusin javën e kaluar, transmeton KosovaPress.

Mediet franceze thonë Chelsea ishte afër transferimit të tij, mirëpo gjithçka ra poshtë  kur FIFA ia ndaloi ketë transferim.

Kjo bëri që Juventusi të ketë një përparësi dhe arriti ta transferojë francezin.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress