Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 15.11.2019 12:21

​Fenerbahçe pas Rojo

Stamboll | 14/08/2019 23:16

Gjiganti turk Fenerbahçe ka shfaqur interesim për mbrojtësin e Manchester United, Marcos Rojo.

Rojo nuk ka vend në formacionin e parë dhe kërkon largimin.

Fenerbahçe është duke u munduar ta huazojë argjentinasin me mundësi blerje, transmeton KosovaPress.

Pasi dështoi transferimi i mbrojtësit të Manchester Cityt, Aleksandar Kolarov, Rojo shihet si një zëvendësim adekuat.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress