Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 17.10.2019 11:36

​Fansat e Liverpoolit bëjnë shaka me lojtarët e United

| 11/07/2019 15:45

Fansat e Liverpoolit kanë bërë shaka me lojtarët e Manchester United të cilët janë duke bërë trajnimet para sezonale në Australi.

Një aeroplan ka kaluar në qiell me mesazhin: Liverpooli gjashtë herë kampion i Evropës.

Lojtarët e “Djajve të Kuq” në atë kohë ka qenë duke u trajnuar dhe ka pasur rreth 12 mijë fansa duke i shikuar, transmeton KosovaPress.

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress