Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 20.06.2019 04:10

​Erdhi për të zgjidhur punë, Vidal kthehet në problem te Barcelona

| 11/10/2018 10:53

Pep Segura, menaxheri i Barcelonës, ka kritikuar ashpër mesfushorin Arturo Vidal i cili ditët e fundit ka shprehur zemërim për faktin se nuk po luan shumë me skuadrën katalanase.

Në intervista për “Sport” dhe “Mundo Deportivo”, Segura tha se kiliani nuk ka respektuar shokët e skuadrës me fjalët që ka thënë.

“Ka treguar mungesë respekti ndaj shokëve, por jam i sigurtë që do ta kuptojë gabimin”, theksoi menaxheri.

Tani pritet përgjigjja e Vidalit nga grumbullimi i kombëtares së Kilit…Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress