Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 29.01.2020 02:03

​Edhe pas interesimit të Realit, Van de Beek mund të qëndroj në Ajax

Prishtinë | 14/08/2019 15:15

Mesfushori i Ajaxit, Donny Van de Beek ka thënë se mund të qëndroj edhe këtë sezon në Ajax.

Trajneri i Ajaxit, Erik Ten Hag është duke pritur nga mesfushori për të qëndruar dhe deklarata e tij pas fitores kundër PAOK, e ka inkurajuar lojtarin për të menduar transferimin e tij, transmeton KosovaPress.

“Asgjë nuk është e sigurt, është një shans e madhe që të vazhdoj këtu. Çfarë do që të ndodh, Reali dhe Ajaxi janë të dy klube fantastike. Nuk mund t’i krahasoj”, deklaroi ai.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress