Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 24.10.2019 03:00

​​Diaz refuzon mundësinë e transferimit në Arsenal

Prishtinë | 12/07/2019 21:22

Mariano Diaz duket se nuk është fans i Arsenalit.

Real Madridi ia ka ofruar Diazin Arsenalit, në mënyrë që të grumbullojnë disa para, mirëpo këtë gjë nuk e ka pranuar Diaz.

Arsenali ka ofruar për Diazin 18 milionë euro, ndërsa Reali ka kërkuar 30 milionë euro i cili u transferua në “Santiago Bernabeu” para një viti, transmeton KosovaPress.

Mediet britanike thonë se Diaz preferon qëndrimin në Spanjë dhe dëshiron të luftojë për të pasur një vend në planet e Zinedine Zidane.

Roma dhe Milani janë të interesuar për 25-vjeçarin.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress