Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 22.11.2019 04:45

​Diaz i gatshëm të largohet

Prishtinë | 09/10/2019 23:04

Sulmuesi Mariano Diaz, është i gatshëm për t’u larguar nga Real Madrid.

Sulmuesi është transferuar vitin e kaluar dhe ka trajnuar shumë për të fituar disa minuta në fanellën e gjigantit spanjoll.

Sipas mediave spanjolle Mariano dëshiron largimin gjatë afatit të janarit, transmeton KosovaPress.

Nga ana tjetër edhe “Los Blancos”, janë të gatshëm ta shesin, pasi sulmuesi nuk është në planet e teknikut francez, Zinedine Zidane.

Klubi me më se shumti interesim për lojtarin është Valencia.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress