Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 25.08.2019 07:14

​Derbi në Bilbao pa fitues

Bilbao | 10/02/2019 22:35

Athletic Bilbao dhe Barcelona janë ndarë sonte në paqe, pasi kanë luajtur baras me rezultat 0:0.

Ndeshja ishte e vlefshme në kuadër të javës 23 të La ligës së Spanjës në futboll.

Pavarësisht rasteve që kishin të dyja skuadrat, rrjetat në këtë takim mbetën të paprekura.

Pas këtij barazimi, Barcelona vazhdon të udhëheqë në renditjen tabelare me gjithsej 51 pikë, derisa Bilbao ngjitet në pozitën 13 me 27 pikë, transmeton KosovaPress.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress