Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 23.01.2019 09:31

​Del Piero ndahet nga gruaja

Los Anxhelos | 13/06/2018 18:19

Alessandro Del Piero, ish-futbollisti i famshëm i Juventusit dhe kombëtares italiane, është ndarë nga bashkëshortja e tij pas 19 vitesh martesë.

Del Piero aktualisht jeton në Los Anxhelos me familjen e tij, por “Chi” raporton se kur kthehen në Itali, legjenda e Juves qëndron në Milano, ndërsa Sonia në Torino.

Çifti ka rreth dy vite që nuk poston foto së bashku nëpër rrjetet sociale dhe nuk janë parë në publik gjatë kësaj periudhe.

Alex dhe Sonia u martuan në vitin 2005 dhe nga lidhja e tyre kanë 3 fëmijë.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress