Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 21.10.2019 03:49

​Coutinho i hap derën Liverpoolit

Prishtinë | 11/07/2019 23:09

Ylli i Barcelonës, Philippe Coutinho i ka hapur derën një rikthimi te tij në Liverpool.

Barcelona e ka informuar agjentin e Coutinhos, Kia Joorabchian këtë javë se ata e kanë plan ta shesin brazilianin.

Mediet spanjolle thonë se Coutinho e ka pranuar kërkesën për t’u larguar dhe preferon një rikthim te Liverpooli, transmeton KosovaPress.

Parisi është në kontakt me Joorabchian për brazilianin, mirëpo për Coutinhon prioritet janë “The Reds”.

Barcelona kanë kërkuar për lojtarin 100 milionë euro.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress