Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 24.10.2019 03:02

​City mund ta humbas Cancelon

Prishtinë | 12/07/2019 20:55

Manchester City po rrezikon ta humbas mbrojtësin e Juventusit, Joao Cancelo.

Mediet italiane thonë se City nuk do të bëjë ndonjë ofertë për portugezin derisa të shitet Danilo.

City e ka vendosur Danilon në shitje, por janë duke pritur ndonjë ofertë nga ndonjë klub tjetër, transmeton KosovaPress.

Në çështjen e portugezit, Bayerni dhe Barcelona janë të interesuar gjithashtu.

Juve kërkon 55-60 milionë euro për ta shitur Cancelon ketë verë.

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress