Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 17.10.2019 11:37

​City gati të shesë Garcian

| 11/07/2019 13:17

Manchester City është gati për të shitur mesfushorin e tyre, Aleix Garcia.

Mediet angleze thonë se City po provon ta shesë Gracian ketë verë, transmeton KosovaPress.

Garcia  është me Cityn duke udhëtuar për përgatitjet para sezonit të ri dhe do të bisedojë me Pep Guardiolën për të ardhmen.

Zgjedhja më e mirë për 22-vjeçarin duket se është largimi nga “Etihad Stadium”.

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress