Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 18.09.2019 04:42

​Celta Vigo - Real Madrid, formacionet zyrtare

Prishtinë | 17/08/2019 16:16

Real Madrid do ta nisë sezonin e ri të La Liga-s në orën 17:00.

“Los Blancos” do të luajnë me Celta Vigon dhe tanimë dy trajnerët kanë publikuar formacionet zyrtare me të cilët do të nisin ndeshjen.

Bale shihet në 11shen startuese dhe e gjithë kjo ka ndodhur si pasojë e lëndimit të Eden Hazard.

Formacionet zyrtare

Celta Vigo: Rubén; Kevin, Costas, Araujo, Olaza; Beltrán, Lobotka, Brais Méndez, Denis Suárez; Iago Aspas, Toro Fdez.

Real Madrid: Courtois; Odriozola, Varane, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modric; Bale, Vinícius, Benzema.

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress