Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 24.03.2018 06:38

​Can do të vazhdojë me Liverpoolin

| 17/07/2017 16:11

Mesfushori turko-gjerman nuk do të largohet nga Anfield.

E ardhmja e Emre Can do të vazhdojë të mbetet në Angli, më saktësisht te Liverpooli, raporton KosovaPress.

23-vjeçarit të cilit i skadon në qershor të 2018 pritet të rinovojë me ‘Reds’ edhe për pesë vite tjera.

Sipas medieve angleze, zyrtarizimi i rinovimit të kontratës mes Liverpoolit dhe futbollistit pritet të vijë brenda javës.

Për Can është interesuar edhe Juventusi. /KosovaPress/

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress