Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 22.03.2019 07:57

​​Caktohet gjyqtari që do të drejtojë super ndeshjen Milan-Juventus

Prishtinë | 08/11/2018 18:19

Kryendeshja e javës në Serie A këtë javë luhet në San Siro.

Milani me një seri prej tri fitoreve radhazi në Serie A, pret kampionin dhe liderin e kampionatit Juventusin këtë të diel.

Gjyqtar i këtij takimi është përcaktuar të jetë Paolo Mazzoleni. Kurse në VAR do të jetë Michael Fabri.

Në ndeshjet tjera të rëndësishme të kësaj jave, siç janë Atalanta-Inter do ta gjykojë Fabio Maresca, kurse Genoa-Napoli, gjyqtar kryesor është Rosario Abisso./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress