Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 22.11.2019 04:46

​Brown: Tierney duhej të luante në Barcelonë

Glasgou | 13/08/2019 16:50

Kapiteni i Celticut, Scott Brown beson që ish-bashkëlojtari i tij, Kieran Tierney duhej të transferohej në Barcelonë.

Tierney u transferua në Arsenal ditën e fundit të afatit kalimtar dhe Brown mendon se ai duhej të nënshkruante për Barcelonën ose PSG, transmeton KosovaPress.

“Nuk e dimë çfarë mund të ndodhë. Mund të këtë disa sezone të mira dhe mund të përfundojë në Barcelonë ose PSG”, deklaroi ai.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress