Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 21.01.2019 05:58

​​Bayern nuk ka të ndalur

Prishtinë | 10/02/2018 20:48

Bayern Munich e ka shkelur kundërshtarin e radhës, pasi sonte e ka mposhtur Schalke 04, me rezultat 2-1.

Te tre golat u shënuan në pjesën e parë të lojës, ndërsa edhe pse pjesa e dytë ishte mjaft e mirë, nuk u arrit që të tunden portat kundërshtare.

Pas kësaj fitore, Bayern ka grumbulluar 56 pikë dhe vazhdon bindshëm ta mbajë pozitën e parë në Bundesligë, që tani ka 18 më shumë se Leipzigu që gjendet në pozitën e dytë, transmeton KosovaPress.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress