Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 21.10.2019 03:52

​Arsenali i zhgënjyer nga Koscienly

Prishtinë | 11/07/2019 23:21

Arsenali është i zhgënjyer nga kapiteni i skuadrës së tyre, Laurent Koscienly i cili ka refuzuar të udhëtojë me skuadrën për në Amerikë për trajnimet parasezonale.

33-vjeçarit i ka përfunduar kontrata me Arenalin dhe francezi është synimi i tri skuadrave franceze: Bordeaux, Rennes dhe Lyon, transmeton KosovaPress.

“Jemi shumë të zhgënjyer prej veprimeve të Laurentit, të cilat janë kundër rregullave tona, shpresojmë që kjo gjë të rregullohet sa më shpejtë dhe nuk kemi asnjë koment për tani”, deklaroi ekipi i Arsenalit.

Bordeaux i ka ofruar Koscienlyt kontratë 3-vjeçare.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress